Youwin Şikayet

Firma İle İlgili Yanlışları Ne Kadar Çok Yazarsak Bir O Kadar Hızlı Kaliteli Hizmet Alırız.

Bu konu başlığı içerisinde siz değerli okurlarımıza, Youwin hakkında yapılmış olan şikayetlerden ve yorumlardan yola çıkarak bazı bilgiler aktarmaya çalışacağım dostlarım.

Elbette ki İnternet alemi, herkesin özgürce fikirlerini paylaşabildiği bir alan. Tabi bu tarz konulara bahis şirketleri de dahil ediliyor ve alakalı alakasız bir sürü yorum ile karşılaşabilmeniz mümkün oluyor. Ben de elimden geldiği kadar bu gibi şikayetler konusunda sizleri bilgilendireceğim.

Şimdi bakalım Youwin şikayet ve yorumları dahilinde diğer kullanıcılar ne gibi değerlendirmelerde bulunmuş;

Öncelikle şu yorum üzerinden konuya giriş yapacağım: “Cuma günü para çekme talebi verdim. Pazartesi günü oldu daha gelen bir kuruş bile yok. Neden böyle? En fazla 1 saate yatması gerekmiyor mu?

Youwin ŞikayetDetaylı incelemeye geçelim. Şu anda Youwin içerisinde banka havalesi kullanarak hesabınızdan para çekebiliyorsunuz arkadaşlar. Bu yorumu yapan kullanıcıda, bu yolu tercih ederek çekim talebi vermiştir. Cuma günü talepte bulunmuş ve pazartesi olduğunda hesabında para görmemiş.

Youwin’in havale ile para çekme formuna baktığımızda belirli kuralları olduğunu zaten göreceksiniz. Bu kullanıcı da belli ki parasını çekmek için direk olarak forma yönelmiş.

Ancak kuralları okumadan işlem yaptığından dolayı, bu gibi bir şikayeti yazmayı düşünmüş. Peki firma bu yol ile para çekme işlemlerinde ne gibi şartlar ve bilgilendirmeler sunmuştur;

Pazartesi ve Cuma günleri arasında çekim talebi verirseniz, bu çekim talebi 48 saat içerisinde işleme alınır. Yani bu şu demek; Bu günler içerisinde talep verdikten tam 48 saat sonra, talebiniz dikkate alınarak gönderim işlemleri başlayacak. Buraya kadar tamam değil mi? Devam edelim.

Bu günler haricinde, veya Cuma günü geç bir saatte çekim talebi verirseniz, işleminiz Pazartesi günü dikkate alınacaktır ve bu vakitten sonra transfer işlemleri başlayacaktır.

Ayrıca işleminiz tamamlandıktan ve gönderim yapıldıktan sonra da paranın hesabınıza düşme süresi 1 ile 5 gün arasında gerçekleşiyor.

Yani çekim talebinizi verdiğinizde, önünüzde yaklaşık olarak (dikkat edin yaklaşık olarak diyorum) bir hafta gibi bir süreç var. Şikayeti yapan kullanıcı ise, “Cuma günü talep verdim, Pazartesi oldu daha gelen giden yok” diyor. Belirtilmiş olan kurallar dahilinde bu şikayet göz önüne alındığında, siz ne sonuç çıkarıyorsunuz?

Şu anda bundan eminiz ki kullanıcı ödemesini eksiksiz bir şekilde aldı. Ancak yoruma baktığımızda kesinlikle kafa karışıklığına yol açan ve diğer okurları ön yargıya teşvik eden bir şikayet değil midir? Tabi ki de öyledir.

Varacağımız sonuç ise şu; İnternet üzerinde Youwin hakkında bu tarz yorumlar ile karşılaşıldığında, pek çok kullanıcı ve belki de şansı yaver gidecek hatta büyük kazançlar sağlayacak olan bir kullanıcı vazgeçecek. Bunu neden engelleyesiniz ki?

Eğer Youwin ile ilgili karşılaştığınız bir şikayet olur ise, öncelikle firmaya giriş yapın ve kurallar ile şartlara bir göz gezdirin. Belki de o kişi, belirli kuralları ihlal ettiği için bu yorumu yazmıştır.

Sizler için her zaman güncel ve doğru bilgileri yapıp, her zaman en ince detayına kadar da değerlendirme yapıyoruz. Bu aşamada da Youwin ile alakalı olarak sizlere bir değerlendirme yapalım;

Şu anda Youwin, gerek ülkemizde, gerekse de dünyanın her bir köşesinde kullanıcılarını kazançları ile buluşturan bir site. İşlem yoğunluğundan dolayı ödemeler gecikebilir ve paranız sizin istediğiniz zamanda hesabınıza ulaşmayabilir. Ancak bekleyip paranızı hesabınızda görebilir ve sonunda mutlu bir şekilde ayrılabilirsiniz.

İlginizden ve okuduğunuzdan dolayı sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Sizleri küçük bir nebze de olsa bilgilendirmek istedim. O zaman her okurumuza bol şanslar ve bol kazançlar dilemek de benim görevimdir!